Rezultate 2013-2014

MINISTERUL EDUCATIEI NATIONALE

INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI CALARASI

SCOALA GIMNAZIALA NR.3 CHIRNOGI - JUDETUL CALARASI

TEL/FAX 0242524394; CUI 23982877

Adresa e-mail;This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. si This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

TABEL CU ELEVII CARE AU OBTINUT PREMII IN ANUL SCOLAR 2013/2014

 

CLASA A-II-A

1.OPREA DAVID-ALEXANDRU - Premiul I- “Fii inteligent”

                                                           -Mentiune- “Euclid”-etapa I                            

                                                           - Premiul III -“Euclid”-etapa a-III-a

2.ION MADALINA                      -Premiul I -“Fii inteligent”

3.VODA ALEXIA-ADRIANA       -Diploma de merit clasament national Ëvaluare in educatie”-lb.romana

                                                     -Premiul II -“Comunicare.ortografie.ro”

CLASA A-III-A

1.MIROI ALEXANDRA-FLORIANA  -Premiul I “Euclid”-etapa I

                                                           -Premiul II “Euclid”-etapa a-II-a

                                                           -Premiul II –“Euclid”-etapa a-III-a

2.SULAIMAN EVIN                          -Mentiune –“Euclid”-etapa a-III-a

CLASA A-IV-A

1.BULEANDRA ADINA-DANIELA - Etapa  nationala “Ëuclid”-participant

                                                              -Premiul I -Etapa nationala “Fii intelligent”

                                                              -Premiul II -Etapa nationala “Comunicare.Ortografie.ro”

                                                               -Mentiune - Olimpiada judeteana de lb.romana                

                                                               -Premiul I -Olimpiada judeteana de matematica

                                                         -Premiul II si Mentiune -Etapele I,II –“ Evaluare in educatie”

2.GAINA LAVINIA –ANDREEA     - Etapa nationala “Euclid”-participant                                     

                                                               - Premiul I - Etapa nationala “Fii intelligent”                                          

                                                               -Premiul II -Etapa nationala “Comunicare.Ortografie.ro”                                

                                                               -Premiul III - Olimpiada judeteana de lb.romana                                

                                                          -Premiul I - Olimpiada judeteana de matematica

                                                          -Premiul II si Premiul III - Etapele I,II –“Evaluare  in educatie”

3.MIRCEA SORIN                            -Premiul I -  Etapa nationala “Comunicare.Ortografie.ro”                                

                                                                 -Olimpiada judeteana de lb.romana-participant                                               

                                                                  -Mentiune - Olimpiada judeteana de matematica                                          

                                                                -Premiul I -Etapa nationala “Fii intelligent”                                           

                                                               -Premiul III si Mentiune - Etapele I,II,III –“Euclid”

                                                         - Etapele I,II –“Evaluare in educatie”

4.COARNA CIPRIAN                         -Premiul III si Mentiune - Etapele I,II,III –Ëuclid”                               

                                                                  - Premiul III -Etapa nationala “Fii intelligent”                                     

                                                                  -Mentiune- Etapa nationala “Comunicare.Ortografie.ro”                            

                                                            - Olimpiada judeteana de lb.romana-participant                                   

                                                                  - Olimpiada judeteana de matematica-participant

5.CUREA MARIO-COSMIN              - Etapele I,II,III –“Euclid”-participant                                    

                                                                   - Etapele I,II –“Evaluare in educatie”-participant                                            

                                                                   - Mentiune - Etapa nationala “Comunicare.Ortografie.ro”         

6. MARCU OCTAVIAN-GABRIEL      - Etapele I,II,III –“Euclid”-participant                  

                                                                   - Etapele I,II –“Evaluare in educatie”-participant                            

                                                                    -Premiul I - Etapa nationala “Fii intelligent”                                      

                                                                    - Etapa nationala “Comunicare.Ortografie.ro”-participant

7. BANATEANU GEORGE-IULIAN    - Mentiune -Etapele I,II,III –“Euclid                                    

                                                                    - Olimpiada judeteana de matematica-participant

8. ASSOUM KAMEL                           - Etapele I,II,III –“Euclid”-participant

                                                             - Etapele I,II – “Evaluare in educatie”-participant 

                                                             -Mentiune -  Etapa nationala “Comunicare.Ortografie.ro”

9. BALTES GEORGE-IULIAN             -Mentiune - Etapele I,II,III –“Euclid”

                                                             - Etapa nationala “Fii intelligent”-participant

CLASA A-VI-A

1.CARABULEA IULIANA-DANIELA  - Mentiune ‘” Evaluare in educatie”

2.SURDU ALIN                                   - Mentiune “Ion Chesca”

3.CUCU ADRIAN-ALIN                      - Mentiune “Evaluare in educatie”

4.CAZACU IULIAN-COSMIN             - Mentiune “Evaluare in educatie”

CLASA A-VII-A

1.CÎRLIG COSTINA-MADALINA      - Mentiune “ Evaluare in educatie”

                                                                 - Mentiune “Euclid”

2.TIGANILA SIMONA-MIHAELA    - Mentiune “Ion Chesca”                                          

                                                                  - Mentiune- Olimpiada judeteana de lb.romana

CLASA A-VIII-A

1. CRACIUN ANDREEA-CRISTINA    - Mentiune “Evaluare in educatie”

2. MARCU BOGDANA –CRISTINA   - Mentiune “Evaluare in educatie”

3. GHIOCA MIHAI-IULIAN                - Premiul I Olimpiada judeteana de matematica si participant la                                                 Olimpiada Natională                                                                      

                                                                   - Premiul I “Ion Chesca”

4.BANATEANU MARIUS-DANIEL    - Mentiune “Evaluare in educatie”

NR. TOTAL DE ELEVI PARTICIPANTI = 24 ELEVI

NR.ELEVI PARTICIPANTI OLIMPIADE (PREMII+MENTIUNI)= 7  ELEVI

NR.ELEVI PARTICIPANTI CONCURSURI (PREMII +MENTIUNI) =24 ELEVI

Abonati-va la newsletter si veti fi la curent cu ultimele stiri.

Mesaj rapid






Articole postate recent

Prev Next

Galerie Foto

{gallery}ClasaPregatitoare{/gallery}

Analiza Swot

Pentru a realiza o bună diagnoză a organizaţiei şcolare, vom apela la metod...

Analiza P.E.S.T.E

ANALIZA P.E.S.T.E( politic, economic, social, tehnologic şi ecologic) ...

Online acum

Avem 6 vizitatori și niciun membru online